A-A-Glance Vergelijking
| eXp Realty | Echte makelaar | |
|---|---|---|
| Beoordeling van glasdeur | 4.4/5 | 4.4/5 |
| Verdeling van de Commissie | 80/20 tot 100/0 | 85/15 tot en met 100/0 |
| Franchise- en royaltyvergoeding | 0% | 0% |
| Productiegrens | $16,000 | $12,000 |
| Maandelijkse vergoedingen | $85 | $900/year + $249 opstart |
| Transactiekosten | $25 pre-cap; $250 post-cap (20 max), dan$75 | $0 pre-cap; $285 post-cap |
| E&O-verzekering | $60/txn ($750 cap) | $50/txn (CBR-belasting) |
| Opleiding | 50+ live/week + Universiteit | 30+ live/week + coaching |
| 24 uur per dag | - Ja . | Ja (AI + live) |
| De waarde van de sponsor | - Ja . | - Nee, dat is niet zo. |
| Inkomst aandeel Inkomst | Ja (7 niveaus, $889M+ betaald) | Ja (5 niveaus) |
| Pensioeninkomen | - Ja . | Ja (3 jaar vermogensbelasting) |
| Willekeurig inkomen | Ja (vesten 3-5 jaar) | Ja (na vesting) |
| Top agent bonus | ICON $16K aandeelprijs | $12K RSU's (Elite, vest 3 jaar) |
Key Takeaway
eXp Realty Real Brokerage en Real Brokerage zijn beide in het openbaar verhandelde cloudbrokers die verschillen op basis van commissieverdeling, cap, kosten, eigen vermogen en revenue share-structuur. Real veranderde meerdere gepubliceerde Amerikaanse op 1 september 2026, dus vergelijkingen gebaseerd op reële voorwaarden gepubliceerd vóór die datum zijn verouderd.
TL;DR Over eXp Realty vs Real Brokerage
- Six Echte VS de voorwaarden veranderen september 1
- Beide zijn beursgenoteerde cloudmakelaars
- eXp caps bij $16,000, Real bij$12,000
- Real voegt een jaarlijkse makelaarskosten van $900 toe
- Real kost minder bij $250,000 GCI
- Equity awards verschillen in grootte en vermogen
- Full revenue share vergelijking van levens elders
E eXp Realty vs Real Brokerage vergelijking lijnt twee publiek beursgenoteerde cloudmakelaars op. Geen van beide vereist dat agenten vanuit een fysiek kantoor werken.
Het wordt vaak aangenomen dat de reële termen in oudere vergelijkingen nog steeds van toepassing zijn. Verschillende van die voorwaarden zijn gewijzigd op 1 september 2026.
Dit artikel legt uit hoe de vergelijking tussen eXp Realty en Real Brokerage past in de bredere Smart Agent Alliance Vergelijkingen tussen makelaars ecosysteem beschikbaar voor alle agenten.
Dit artikel vergelijkt de twee makelaars op gepubliceerde voorwaarden, kosten op een bepaald productieniveau, eigen vermogen en ondersteuning:
Inhoudstabel
Wat verandert bij Real Brokerage op 1 september 2026
Real publiceerde zes Amerikaanse wijzigingen die van kracht zijn op 1 september 2026. Vier beïnvloeden de kosten, één beïnvloedt het eigen vermogen en één beïnvloedt hoe revenue share wordt betaald. De wijzigingen zijn van toepassing op Real U.S. het is de bedoeling van de Commissie dat de lidstaten de voorwaarden buiten deze zes punten onveranderd achterlaten.
| Artikel 1 | Vroeger | Op of na 1 september 2026 |
| Jaarlijkse makelaarskosten | $750, betaald uit de eerste drie transacties | $900, betaald uit de eerste drie transacties |
| Compliance- en makelaarbeoordelingsvergoeding | $40 per transactie | $50 per transactie |
| Elite-transaktievergoeding na cap | $129 per verkoop | $100 per verkoop, voor agenten die Elite op of na 1 september 2026 bereiken |
| Elite-aandelenprijs, VS | $16,000 | $12,000 |
| Metode van betaling van de inkomstenpartijen | Standaardbetaling | Real Wallet Business checking account vereist |
| Inkomstparticipatie kosten | $175 per jaar plus 1,2 procent per betaling | Niet gewijzigd |
T2 van deze dragen meer gewicht dan hun dollarwaarde. De verlaging van de Elite-aandelenprijs verlaagt de hoogste productie-eigendomprijs met een kwart, waardoor het aanbod verandert voor een agent wiens beslissing door het eigen vermogen is bepaald. De vereiste voor de echte portemonnee betekent dat de VS de agenten een specifiek financieel product voor revenue share real adviseert de oprichting van de rekening vóór 1 september om een onderbreking van de betalingen te voorkomen. De huidige bedragen zijn vermeld op de Real support center pagina die de kosten van het ophangen van een licentie te dekken.
One timing detail is gemakkelijk te missen. De verlaagde Elite post cap transactiegeld is van toepassing op agenten die op of na 1 september 2026 Elite status bereiken, in plaats van op elke Elite agent die die status al heeft.
Het verzamelingsmechanisme is onveranderd voor twee van de vier kostenposten. De jaarlijkse makelaarsvergoeding wordt nog steeds geheven aan de eerste drie transacties van het jubileumjaar, met elk $300 in plaats van $250. De Compliance- en Broker Review-heffing wordt nog steeds in rekening gebracht voor elke transactie die het bedrijf verwerkt, zowel voor als na het maximum.
Terms buiten deze zes items zijn onveranderd. De splitsing van 85/15 $12,000 het bedrijfskap voor solo-agenten, de $285 standaard transactiekosten na het maximum, de $249 eenmalige inschrijvingsvergoeding en $175 jaarlijkse revenue share alle deelnemingsgelden blijven zoals gepubliceerd.
Hoe zijn eXp Realty en Real Brokerage gestructureerd
eXp Realty werd in 2009 opgericht door Glenn Sanford en heeft haar hoofdkantoor in Bellingham, Washington. Het is een dochteronderneming van eXp World Holdings en handelt op de NASDAQ onder AGNT. Het is actief in de Verenigde Staten, Canada en een aantal internationale markten, zonder fysieke kantoren op makelaarsniveau.
Real Brokerage werd opgericht in 2014 en heeft haar hoofdkantoor in Toronto. Operaties in New York. Het handelt op de NASDAQ onder de naam REAX en opereert in de Verenigde Staten, Canada en geselecteerde internationale markten. Het heeft ook geen fysieke kantoorvereiste.
Real securitiesholders hebben de overname van RE/MAX Holdings in augustus 2026 goedgekeurd en het gecombineerde bedrijf zal als Real REMAX Group opereren zodra de sluitingsvoorwaarden zijn voldaan. Deze transactie laat het model van de Real-agent zoals gepubliceerd achter, en de RE/MAX-transactie en de reden waarom zij de voorwaarden van de agent niet wijzigt wordt volledig afzonderlijk gedekt.
Voor een aangesloten agent bepaalt de bedrijfsstructuur voornamelijk wie de voorwaarden publiceert en hoe zichtbaar de financiën zijn. Beide bedrijven dienen openbaar, zodat een agent dezelfde informatie kan lezen die een belegger leest. In de afgelopen jaren heeft eXp aanzienlijk vaker winstgevende kwartalen gemeld dan Real, en Real heeft over dezelfde periode cumulatieve verliezen gemeld.
Corporate structure bepaalt niet zelf de voorwaarden voor agenten. Splits, caps en vergoedingen worden apart gepubliceerd en kunnen volgens hun eigen tijdschema veranderen, wat blijkt uit de datum van 1 september.
Hoe de Commissie, de maximumkosten en de jaarlijkse kosten vergelijken
eXp Realty een 80/20-split met een jaarlijkse maximum van $16,000. Real Brokerage heeft een 85/15 split met een $12,000 cap. Beide bereiken een maximum van ongeveer $80,000 in bruto commissie inkomsten, waarna de agent houdt 100 procent van de commissie voor de rest van het jubileumjaar. De kosten per transactie blijven na het maximum van beide.
Alleen illustratief. Brokerageplannen, vergoedingen, caps en voordelen veranderen in de loop van de tijd en kunnen variëren naargelang markt, rol of individuele overeenkomst. De onderstaande cijfers zijn voor een algemene vergelijking op basis van gepubliceerde termen bij de publicatie. Controleer de lopende voorwaarden rechtstreeks bij elke makelaar.
In de onderstaande illustratie wordt $250,000 gebruikt in brutocommissie-inkomsten over ongeveer 20 transacties, gemiddeld ongeveer $12,500. Bij beide transacties wordt een maximum bereikt tijdens de zevende transactie, waardoor ongeveer 13 post-cap transacties achterblijven.
| Kostencategorie | eXp Realty | Echte makelaar |
| Onderneming verdeeld tot maximum | $16,000 | $12,000 |
| Transactiekosten na het maximum, ongeveer 13 | $3,250 bij $250 elk | $3,705 bij $285 elk |
| Jaarlijkse makelaarskosten | Geen enkele . | $900 |
| Maandelijkse technologievergoeding | $1,020 op $85 per maand | Geen enkele . |
| Conformiteit en E&O per transactie | $750, jaarlijks gelimiteerd | $1,000 bij $50 elk |
| Brokerbeoordeling, 20 transacties | $500 bij $25 elk | Ingeschreven in de CBR-vergoeding |
| Totaal | Over$21,520 | Over$17,605 |
Op dit productieniveau kost Real minder voor een standaard agent. Een Elite-agent die die status op of na 1 september 2026 heeft bereikt, betaalt $100 per post-cap-verkoop in plaats van $285, waardoor het totaal verder wordt verlaagd. Merk op dat het voordeel van Real afneemt naarmate de productie stijgt en afneemt op ongeveer $525,000 GCI (ongeveer 42 transacties). De afgelopen 20 post-cap transacties eXp vraagt $75 plus $25 broker review, dus $100 per deal, terwijl Real blijft op $285 plus $50 CBR, of $335. Dat is $235 per transactie ten gunste van eXp zodra de reductie in werking treedt. Agenten in staten waar ze hun eigen E&O moeten betalen, kunnen merken dat eXp de hoogste uitbetaling heeft op alle verdienniveaus.
| Feit | eXp Realty | Echte makelaar |
| Verdeling van de Commissie | 80/20 | 85/15 |
| Jaarlijkse maximum | $16,000 | $12,000 |
| GCI vereist voor het plafond | Over$80,000 | Over$80,000 |
| Transactiekosten na het maximum | $250, vermindering naar $75 na 20 post-cap transacties | $285$100 Elite op of na 1 september 2026 |
| Maandelijkse vergoeding | $85 | Geen enkele . |
| Jaarlijkse makelaarskosten | Geen enkele . | $900 |
| Naleving en E&O | $60 per transactie, jaarlijkse maximum $750 | $50 CBR per transactie, plus een staatsbeleid in 13 staten |
| Brokerbeoordelingsvergoeding | $25 per transactie | Ingeschreven in CBR |
| Eenmalige startvergoeding | $64 | $249 |
| Top productie-eigendomsbeloning | $16,000 ICON | $12,000 Elite . |
| Uitwisseling en ticker | NASDAQ AGNT | NASDAQ REAX |
Alle bovenstaande cijfers zijn van toepassing op individuele agenten. Teamstructuren dragen afzonderlijke caps, en nieuwe agenten bij beide werken door een mentoringsperiode met tijdelijk aangepaste commissie.
De dekking van fouten en uitzendingen verschilt ook. eXp vraagt per transactie een risicomanagementvergoeding die jaarlijks wordt beperkt. Real funds dekking van het bedrijfsniveau via de Compliance en Broker Review fee en vermeldt dat de vergoeding geen verzekeringspremie is. In dertien staten is dat niet genoeg. Real vereist dat agenten hun eigen primaire E&O-policy op eigen kosten kopen, en de Real-policy zit dan in overschot. De agenten in deze staten moeten bij een makelaar bevestigen of hun bedrijfsbeleid aan de staatsnormen voldoet, aangezien de vereiste aan de licentiehouder geldt.
Hoe verschillen inkomstenpartijen en aandelenprogramma's
Beiden bedienen revenue share op basis van sponsors. eXp houdt $16,000 van de bedrijfsdollar van een capping agent en committeert 50 procent ervan, het financieren van een pool van $8,000. Real houdt $12,000 en verbindt zich tot 60 procent, financiert $7,200.
Real publiceert hogere bedragen per niveau, maar dat zijn maxima die het plafond aan het einde van de maand afstort, terwijl eXp de lagere bedragen van de niveau publiceert en die minimums aan het einde van de maand worden aangepast.
Volledig bevolkt door 30 frontline-agenten, een vijfniveausstructuur bevat 930 agenten met een duplicatiepercentage van 2. Een structuur van zeven lagen bevat 3.810 - meer dan vier keer zoveel. Bij een snelheid van 3 zijn de tellen 3.630 en 32.790, een kloof van negen keer.
eXp publiceert ook een cumulatief totaal, met meer dan $1 miljard verspreid naar de VS. Real rapporteert revenue share in zijn jaarrekening als een uitgavenlijn in plaats van als een cumulatief bedrag voor agenten. De full vier makelaars revenue share breakdown draagt de tier tabellen en de afgeleide.
| Voorwaarde bij ontvangst | eXp Realty | Echte makelaar |
| Deeltjes | 7 | 5 |
| Vergoeding voor deelname | Geen enkele . | $175 per jaar plus 1,2 procent per betaling |
| Sponsorproductievereiste | Geen enkele . | $450 in inkomsten over een lopende periode van zes maanden, na een vrijstellingsperiode |
| Voorwaardelijk | Vanaf de eerste dag | Na een productievereiste van meer dan een jaar |
| Vereiste bankrekening | - Nee, dat is niet zo. | Ja, vanaf 1 september 2026 |
| Geopend door: | Layer 1 tot en met 3 open, dan 5, 10, 15, 30 producerende middelen voor niveaus 4 tot en met 7 | Tier 1 geopend, dan 5, 15, 20, 25 producenten voor de lagen 2 tot en met 5 |
| Productie ontgrendelen | Capping opent niveaus 4 en 5, ICON opent alle zeven | Capping opent naar Tier 3, Elite opent naar Tier 5 |
| Hoe lang duurt die ontgrendeling ? | 13 maanden vanaf de maand na de kwalificatie | Alleen tot de volgende datum voor het opnieuw instellen van het maximum |
| Co-sponsoring | Co-sponsor bezit Tier 1, dus verdien volledige rev-aandeel niveaus 1 tot 7, primaire overstappen naar Tier 2 | Twee gelijkwaardige co-sponsors, revenue share verdeeld 50/50, dus elk verdient 50% van het beschikbare rev aandeel |
| Bonus op een gesponsorde agent eerste jaar | Snelle start, tot$4,000 | Geen gepubliceerd |
| Stock wanneer een gesponsorde agent voor het eerst sluit | $400 | RSU's, op een enkele verkoop van $2,000 GCI of meer |
Equity is waar de twee het duidelijkst verschillen. Het eXp ICON Agent-programma verleent $16,000 in aandelen aan agenten die aan productie- en culturele benchmarks voldoen, gesplitst zodat een deel binnen het jubileumjaar wordt verdiend, een deel vestjes na een jaar en de overige vestjes over drie jaar. Details over hoe de eXp ICON-toekenning wordt verkregen en verkregen worden afzonderlijk behandeld, en de eXp Realty Officiële ICON Agent programma pagina draagt de huidige kwalificatie drempels.
De Real Elite Agent aandelen prijs is $12,000 in beperkte voorraad eenheden voor de VS Agenten die Elite bereiken op of na 1 september 2026, verminderd van $16,000, met een culturele award component naast het. Die eenheden vest meer dan drie jaar. Beide makelaars laten een agent ook een deel van de commissie in aandelen met een korting nemen, en beide verlenen eigen vermogen wanneer een gesponsorde agent hun eerste transactie sluit, $400 bij eXp en beperkte aandelen in Real op een enkele verkoop van ten minste $2,000 in bruto commissieinkomen. Afgescheiden van het eigen vermogen betaalt eXp een attractiebonus van maximaal $4,000 voor een rechtstreeks gesponsorde agent in het eerste jaar, waarvan Real geen equivalent publiceert.
As van 1 september 2026, de hoogste productie-equity award is $16,000 bij eXp en $12,000 bij Real.
Hoe technologie, opleiding en divisies vergelijken
Stack breedte wordt vaak gelezen als stack kwaliteit. Een langere lijst met gereedschappen beschrijft oppervlakte in plaats van fit, en de nuttige vraag is welke gereedschappen een agent daadwerkelijk opent op een dinsdag.
Real heeft een eigen geïntegreerde stack gebouwd in huis: het transactieplatform reZEN, de mobiele app Real, Leo CoPilot, Real Wallet en Real Signature. De training loopt door de Real Academy met live sessies per week, een gratis acht weken durend coachingsprogramma en op aanvraag opnames. De divisies zijn voornamelijk residentieel, met commerciële en luxe armen naast One Real Mortgage en One Real Title, en de beschikbaarheid varieert per markt.
eXp biedt een keuze van ondersteunde CRM's die door de makelaar worden betaald, naast de My eXp-app, de eXp World virtuele campus, SkySlope transactiemanagement, IDX-websites en Canva Pro. De training gaat door middel van live wekelijkse sessies en een on-demand bibliotheek georganiseerd door pathway, met coaching & leads via Zoocasa en FastCap. Onderdelen zijn luxe, commercieel, sport en entertainment, land en ranch, nieuwe woningen, verwijzing, hypotheek en eigendom. Sponsororganisaties kunnen training toevoegen bovenop het makelaarsplatform.
De bredere vraag van cloud ten opzichte van traditionele makelaarsmodellen en het bredere makelaarsveld cloud worden in afzonderlijke artikelen behandeld.
Welk makelaar past welk soort agent
Real past bij een agent die de jaarlijkse kosten bij hoge productie tot een minimum beperkt, aangezien het maximum lager is en er geen maandelijkse vergoeding is. Het past ook bij een oppervlakkige sponsororganisatie, omdat de tarieven per agent (met de aanname van een structuur die nooit de 7 niveaus eXp-aanbiedingen bereikt) rijker zijn in de niveaus waar Real opereert.
eXp past bij een agent die een organisatie bouwt waar gesponsorde agenten consequent meerdere eigen agenten aantrekken, omdat het twee niveaus dieper bereikt en de grotere pool per capping agent financiert. Het past ook bij een agent die geen voorwaarden wil hebben tussen verdienen en ontvangen, revenue share vanaf dag één, en de grotere aandelen award.
De twee verschillen ook over wat een sponsor kan bouwen. Bij eXp kan een sponsororganisatie haar eigen training, onboarding en systemen samenstellen voor de agenten die ze aantrekt. Daarom zitten groepen als Smart Agent Alliance boven het makelaarsplatform. Real verbiedt veelbelovende waarde in ruil voor het worden benoemd als sponsor en vereist dat sponsor aanbiedingen alle agenten via goedgekeurde processen bereiken.
De verkeerde afstemming om te vermijden is het kiezen van één categorie, aangezien elke punt alleen wordt geteld als cap, split of tier anders dan de totale kosten en voorwaarden samen. Herhaal deze vergelijking met huidige voorwaarden, zoals bij eXp tegen LPT Realty en eXp tegen Fathom Realty.
Wat vragen agenten ook
Wat betekent het om bij een makelaar een cap te leggen?
Capping betekent dat een agent zijn maximaal aandeel van de commissie voor het jubileumjaar heeft betaald. Na het maximum houdt de agent 100 procent van de commissie voor de rest van dat jaar en betaalt hij per transactiekosten in plaats van een split.
Wat is een Compliance en Broker Review fee?
De Compliance and Broker Review fee is een vergoeding per transactie bij Real die de broker review, de dekking van fouten en weglatingen in de meeste maar niet alle staten en de verwerking van transacties dekt. Het geldt voor elke transactie die de onderneming verwerkt, zowel voor als na het kapitaal.
Wat is het verschil tussen een aandeelprijs en een aankoopprogramma?
DeA-aandeelprijs wordt verleend door de makelaar voor het bereiken van een productie- of culturele benchmark, meestal met een verwervingsperiode. Met een aankoopprogramma kan een agent een deel van zijn eigen commissie omzetten in aandelen van een bedrijf met korting.
Veranderen makelaarskosten na een agent caps?
De verdeling van de commissie eindigt zodra het maximum is betaald en wordt vervangen door de transactiekosten. Beide makelaars rekenen een transactievergoeding na het maximum op en de compliance- of technologievergoeding blijft de rest van het jubileumjaar volgens hun normale schema.
Waarom is dit belangrijk
gepubliceerde makelaarsvoorwaarden zijn actuele voorwaarden in plaats van permanente, en meerdere reële voorwaarden veranderd op een enkele datum, waardoor de makelaars- en sponsorbeslissing een agent moet maken tegen de huidige schema. Bij eXp Realty krijgen alle agenten hetzelfde kernmakelaarsplatform, inclusief naleving, compensatie en toegang tot bedrijfsafdelingen. Het verschil is in het sponsoren-ecosysteem waar een agent mee omgaat.
De sponsor van een agent selecteert de vormen waarop zij toegang hebben tot hulpmiddelen, trainings- en attractiesystemen, met inbegrip van of de agent een volledig jaarlijkse kosten- en kapitaalbeeld wordt getoond voordat het makelaarsbesluit wordt genomen. De vertegenwoordigers die deze beslissing moeten nemen, moeten de kostenvergelijking met de huidige gepubliceerde voorwaarden opnieuw uitvoeren naast de Smart Agent Alliance Teamwaarde een sponsor brengt.
Meestal gestelde vragen
Wat verandert er op Real Brokerage op 1 september 2026?
Six VS De voorwaarden veranderen. De jaarlijkse makelaarskosten stijgen tot $900, de Compliance- en Broker Review-kosten stijgen tot $50 per transactie, de Elite post-cap-kosten dalen tot $100 voor agenten die op of na die datum Elite bereiken, de Elite-aandelenprijs dalen tot $12,000, en een Real Wallet-rekening is vereist voor revenue share.
Welke makelaar is goedkoper, eXp Realty of Real Brokerage?
Bij $250,000 in bruto commissie-inkomsten over ongeveer 20 transacties kost Real minder voor een standaardagent volgens het schema van 1 september, voornamelijk gedreven door de lagere maximum. De status van elite bij Real vergroot die kloof. De kosten verschillen op andere productieniveaus en per markt.
Hebben agenten een Real Wallet account nodig om te ontvangen revenue share?
Real stelt dat vanaf 1 september 2026 Agenten moeten een Real Wallet Business Checking Account hebben voor revenue share die moet worden gedeponeerd, en adviseren dat de rekening vóór die datum wordt ingesteld. Bevestig de huidige voorwaarden rechtstreeks met Real, met inbegrip van hoe het vereiste van toepassing is op agenten die niet in het programma.
Hoeveel GCI kost het om bij elke makelaar te cappen?
Beide bereik cap op ongeveer $80,000 in bruto commissie inkomsten. Bij eXp betaalt 20 procent van de $80,000 de $16,000 cap. Bij Real betaalt 15 procent van de $80,000 de $12,000 cap. Beperking van de leden van het team op lagere bedragen onder afzonderlijke groepsvoorwaarden.
Welke makelaar betaalt meer revenue share?
Het hangt af van welk getal wordt vergeleken. Real publiceert hogere bedragen per niveau, maar dat zijn maxima die het plafond naar beneden aanpast. Op dezelfde basis wordt de pool achter een capping agent groter bij eXp, $8,000 tegen $7,200, en eXp bereikt twee niveaus dieper, waardoor er meer agents dan niveaus 1 tot 5 samen kunnen worden samengesteld.
Verandert de RE/MAX overname de voorwaarden van de Real Agent?
RE/MAX blijft als franchise-systeem en zijn agenten werken onder bestaande franchiseovereenkomsten tot de vernieuwing. De wijzigingen van Real op 1 september werden gepubliceerd op een afzonderlijk spoor van de transactie en zijn van toepassing op Real U.S. Agenten, ongeacht het.



