Makelaarskantoren vergelijken4 september 202620 min lezen

eXp Realty vs Fathom Realty: Structurele vergelijking

Videothumbnail: eXp Realty vs Fathom Realty: Structurele vergelijking

A-A-Glance Vergelijking

eXp Realty Fathom Realty
Beperking van glazen deur4.4/54.6/5
Verdeling van de Commissie80/20 tot en met 100/0100/0, 88/12, of 80/20
Franchise- of royaltyvergoeding0%0%
Productiegrens$16,000$0 / $9K / $12K (per plan)
Maandelijkse vergoedingen$85$700/yr + $99 activering
Transactiekosten$25 pre-cap; $250 post-cap (20 max), dan$75$465/txn ($165 post-cap)
E&O-verzekering$60/txn ($750 cap)$35/transactie
Opleiding50+ live/week + Universiteit600+ cursussen op aanvraag
24 uur per dag- Ja .- Nee, dat is niet zo.
Sponsorwaarde- Ja .- Nee, dat is niet zo.
Inkomst aandeel InkomstJa (7 niveaus, $889M+ betaald)Ja (5 niveaus)
Pensioeninkomen- Ja .Onbekend/onduidelijk
Willekeurig inkomenJa (vesten 3-5 jaar)Onduidelijk (niet gedocumenteerd)
Top agent bonusICON $16K aandeelprijsGeen enkele .

Sleutelwoord: eXp Realty Versus Fathom Realty vergelijkt twee cloudgebaseerde, publiek beursgenoteerde nationale makelaars. eXp exploiteert een gestandaardiseerde 80/20 split met een $16,000 cap, een zeven-tier revenue share-programma en agent voorraadpaden. Fathom exploiteert op plan gebaseerde commissiestructuren die momenteel worden gepresenteerd als Edge en Elevate, met planspecifieke vergoedingen en voorwaarden, een vijfniveaus revenue share gebonden aan huidige plannemateriaal en geen agenten-equity-programma.

TL;DR Over eXp versus Fathom

  • eXp plafond jaarlijkse makelaarskosten op$16,000
  • Fathom biedt twee commissieplannen
  • eXp heeft een programma revenue share van zeven niveaus
  • eXp wordt verhandeld op de NASDAQ als AGNT
  • Fathom Holdings handelt op de NASDAQ als FTHM
  • eXp biedt aandelenprijzen en aandelenroutes

eXp Realty en Fathom Realty zijn twee cloudgebaseerde, publiek beursgenoteerde nationale makelaars. eXp exploiteert een gestandaardiseerde commissiestructuur en een breed agentenplatform in eXp World Holdings.

Fathom exploiteert op plan gebaseerde commissiestructuren met plan-specifieke vergoedingen, caps en programmavoorwaarden. Huidige publieke materialen werden voor dit vergelijkingscentrum over de Edge- en Elevate-plannen beoordeeld, terwijl oudere materialen verwijzen naar verschillende plannamen en uitbetalingsstructuren. Agenten moeten alle huidige voorwaarden rechtstreeks bevestigen bij Fathom.

A's algemene veronderstelling is dat de makelaarsbeslissing neerkomt op de laagste uit de zak kommissie kosten. De kosten zijn één van de vele factoren, waaronder technologie, opleiding, revenue share de subsidiabiliteit, de eigenvermogensprogramma's en de omvang van de infrastructuur die door middel van een makelaar wordt geleverd.

Dit artikel legt uit hoe de eXp Realty vs Fathom Realty vergelijking past in de bredere Smart Agent Alliance brokerage comparations ecosystem beschikbaar voor alle agenten.

De onderstaande secties vergelijken de structuur van het bedrijf, de commissieplannen en de vergoedingen, de kosten op gemeenschappelijke productieniveaus, de inkomsten- en kapitaalprogramma's, de technologie, de opleiding, de afdelingen en de status van het openbaar bedrijf:

Commissie- en vergoedingsstructuur

Het volgende is alleen bedoeld als algemene vergelijking. Alle cijfers, plannenbeschrijvingen of berekeningsvoorbeelden in dit artikel zijn illustratief en zijn gebaseerd op de informatie die beschikbaar is op het moment van het schrijven. Agenten moeten alle huidige voorwaarden rechtstreeks bevestigen bij het specifieke makelaars- en kantoor dat zij evalueren.

eXp Realty

Elke eXp-agent op elke markt werkt onder dezelfde structuur:

  • 80/20 verdeeld tot u het jaarlijkse maximum
  • bereikt
  • $16,000 cap - zodra u $16K aan de makelaar hebt betaald, verdient u 100% commissie voor de rest van uw jubileumjaar
  • Geen franchise- of royalty-kosten - de 80/20-verdeling is de enige op commissie gebaseerde kosten
  • ICON Agentenprogramma - Agenten die voldoen aan de productie- en culturele benchmarks van ICON ontvangen een $16,000 equity award. Zie de inkomsten- en eigenvermogensprogramma's voor volledige details.

Fathom Realty

Fathom biedt twee commissieplannen aan:

Randplan:
• 7% verdeeld
• $9,000 jaarlijkse cap
• Post-cap: $165 per transactie
• $75 maandelijkse vergoeding
• $35 E&O-vergoeding per verkoop
• $250 klantenservicevergoeding per verkoop
• $350 minimale transactievergoeding

Verhoog plan:
• 20% split
• Ondersteuning en coaching op conciërgeniveau inbegrepen
• $75 maandelijkse vergoeding
• $35 E&O vergoeding per verkoop
• $250 klantenservicevergoeding per verkoop
• $350 minimumtransactievergoeding

Kosten op gemeenschappelijke productieniveaus

eXp Realty Vergoedingsschema

Soort van vergoeding

Betalingen

Commissie verdeeld

80/20 tot en met $16K cap

Maandelijkse vergoeding

$85/maand

Ttransactie Broker Review fee

$25/transactie

E&O verzekering

$60/transactie, jaarlijkse kapitaal $750

Ttransactievergoeding (na het maximum)

$250 (verminderd tot $75 na 20 transacties)

Fathom Realty Fee Schedule (Edge Plan)

Soort van vergoeding

Betalingen

Commissie verdeeld

93/7 tot en met $9000 cap

Maandelijkse vergoeding

$75/maand

Ttransactiegeld (voorafgaand aan het maximum)

$350/transactieminimum

Ttransactiekosten (na het maximum)

$165/transactie

High-value transaction fee

$250 per $500K over$500K

E&O verzekering

$35/transactie

Wat is een agent die $250,000 produceert in GCI eigenlijk betaalt

Dit is wat een agent die $250,000 verdient in bruto commissieinkomen, in een steekproefjaar van ongeveer 25 transacties, bij elke makelaar zou betalen.

eXp Realty:

  • Commissie voor makelaars (20% tot maximaal $16K): $16,000
  • Maandelijkse vergoedingen ($85 x 12): $1,020
  • Ttransactiekosten ($25 x 25): $625
  • E&O ($60 x 12,5 transacties, met een maximum van $750): $750
  • TTotal kosten: $18,395
  • Net aan agent: $231,605 (92.6%)

Fathom Edge Plan:

  • Commissie voor makelaarschap (7% van de GCI van $250,000, beperkt tot $9,000): $9,000
  • Maandelijkse vergoedingen ($75 × 12): $900
  • Commissie op makelaarschap (7% van de GCI van $250,000, beperkt tot $9,000): $9,000
  • Post-cap transactiekosten worden in dit GCI-gebaseerde voorbeeld niet afzonderlijk geschat
  • E&O ($35 × 25): $875
  • Klantenservicevergoeding ($250 × 25): $6,250
  • Minimum transactiekosten: reeds overschreden door de verkooptarieven in dit voorbeeld
  • TTotal kosten: $17,025
  • Net aan agent: $232,975 (93.2%)

Fathom Elevate Plan:

  • Vergoeding voor makelaars (20% van $250,000 GCI): $50,000
  • Maandelijkse vergoedingen ($75 × 12): $900
  • E&O ($35 × 25): $875
  • Klantenservicevergoeding ($250 × 25): $6,250
  • Minimum transactiekosten: reeds overschreden door de verkoopkosten in dit voorbeeld
  • TTotal kosten: $58,025
  • Net aan agent: $191,975 (76.8%)

Bij $250,000 GCI is de totale makelaarkosten in dit voorbeeld: eXp Realty ongeveer $18,395; Fathom Edge ongeveer $17,025; Fathom Elevate ongeveer $58,025.

Inkomst- en aandelenprogramma's

eXp Realty

eXp Realty Hij exploiteert een revenue share-programma van zeven lagen. Wanneer een eXp-agent een deal sluit voordat de capping plaatst, behoudt de makelaar 20% als de bedrijfsdollar; 50% van dat geld komt in de revenue share-pool verdeeld over de sponsoringboom van de agent. Voor elke agent in de sponsoringboom, financiert $8,000 per jaar het zwembad. Het inkomensdeel is een deelnemingsprogramma; de werkelijke bedragen zijn afhankelijk van de sponsoringsactiviteit en de limiettarieven.

Tier

Wie zit erin ?

Verplichting

Min. Jaarlijkse uitbetaling per bevangingsagent

Tier 1

Agenten die u rechtstreeks sponsort

Auto-ontgrendeld

$4,000 (Fast Start jaar 1) / $1,400 aanhoudend

Tier 2

Gesponsord door uw Tier 1 agenten

Auto-ontgrendeld

$1,600

Tier 3

Gesponsord door uw Tier 2 agenten

Auto-ontgrendeld

$1,000

Tier 4

Vierde niveau

5 FLQA's of cap/ICON

$600

Tier 5

Vijfde niveau

10 FLQA's of cap/ICON

$400

Tier 6

Zesde niveau

15 FLQAs of cap/ICON

$1,000

Tier 7

Zevende niveau (maximale diepte)

30 FLQA's of cap/ICON

$2,000

Maximaal revenue share per capping agent in alle zeven lagen: $8,000 per jaar. In 2024 verspreidde eXp meer dan $170 miljoen in revenue share. Sinds 2015 hebben de totale uitbetalingen $889 miljoen overschreden.

eXp biedt ook aandelenprijzen aan voor het voldoen aan de jaarlijkse productie-benchmarks, aandelenprijzen voor de eerste gesloten transactie van gesponsorde agenten, en voor agenten die voldoen aan de productie- en culturele benchmarks van ICON, een $16,000 aandelenprijs. Bovendien biedt het Agent Equity-programma van eXp agenten de mogelijkheid om aandelen van een bedrijf te kopen met een deel van hun commissie met een korting van 5%.

Fathom Realty

Fathom's revenue share moet worden behandeld als afhankelijk van het plan en onderworpen aan de huidige bedrijfsmaterialen. De voor dit artikel onderzochte publieke materialen tonen een revenue share-structuur van vijf niveaus aan de Edge- en Elevate-plannen, met ontgrendelingsvereisten voor niveaus 3 tot en met 5. Oudere Fathom-materialen verwijzen naar verschillende plannamen en uitbetalingsstructuren, dus agenten moeten alle huidige revenue share-voorwaarden rechtstreeks bevestigen met Fathom.

Hoe de zeven niveaus van eXp vergelijken met de vijf niveaus van Fathom

De twee programma's verschillen in diepte: eXp betaalt via zeven niveaus, Fathom via vijf niveaus. Dat verschil is gemakkelijk te lezen als twee niveaus van agenten. Dat is het niet, want elk niveau bevat meer agenten dan het niveau boven het.

Depth is het aantal niveaus dat een programma doorloopt. Het duplicatiepercentage is het gemiddelde aantal agenten dat elk agent aantrekt. De twee verbindingen.

T neemt een organisatie gebouwd op 30 frontline agenten. Bij een duplicatiepercentage van 2 bevat een vijfniveausstructuur 930 agenten, terwijl een zevenniveausstructuur meer dan vier keer zoveel bevat. Bij een snelheid van 3 zijn de tellen 3.630 en 32.790, een kloof van negen keer.

Het voordeel is niet vastgesteld. De bevolking vermenigvuldigt zich op elk niveau naar beneden, zodat de kloof groter wordt naarmate een organisatie groeit in plaats van te sluiten.

Deze illustratie veronderstelt dat elke agent hetzelfde getal aantrekt en dat alle niveaus zijn ontsloten. Het laat zien hoe diepte verbindingen, niet wat elke agent zou ontvangen. De werkelijke betaling is afhankelijk van welke niveaus een agent is gekwalificeerd.

Oefening en ondersteuning Model

eXp Realty

eXp biedt via eXp University en aanverwante online bronnen een gecentraliseerd agentsopleidings- en beroepsontwikkelingssysteem:

  • Meer dan 50 live trainingsessies per week, met onderwerpen van fundamentele vaardigheden tot geavanceerde marketing en investeren
  • A volledige on-demand cursusbibliotheek georganiseerd door agent pathways
  • Een extra programma waaronder Fast Cap, een live zes weken durend trainingsprogramma voor nieuwe of ervaren agenten dat gratis realtor.com leads voor de VS bevat. Zoocasa biedt één op één live training en gekwalificeerde lead flow
  • Video's, gidsen, checklists en playbooks die zijn ontworpen om een breed scala aan agentenbehoeften te ondersteunen
  • A Mentorprogramma dat nieuwere agenten met ervaren mentoren koppelt tijdens hun eerste transacties; gedurende die periode worden de commissiewinsten tijdelijk verlaagd
  • Training en ondersteuning worden voornamelijk geleverd via eXp World en andere online platforms, waardoor agenten consistent toegang krijgen ongeacht de locatie
  • Specialiseerde opleiding wordt gegeven voor eXp divisie, zoals eXp Luxury

Live ondersteuning is beschikbaar via Expert Care, 24/7.

Fathom Realty

Fathom biedt de volgende opleiding:

  • 600+ op aanvraag cursussen voor verkoop, marketing en bedrijfsontwikkeling

Fathom exploiteert geen verplichte mentorprogramma; nieuwe agenten zijn niet verplicht een mentorperiode te voltooien met tijdelijk verlaagde commissiewinsten.

Technologie Ecosysteem

eXp Realty

eXp werkt als een cloudgebaseerd makelaar met een gecentraliseerd technologieplatform dat productie, communicatie, leadgeneratie, compliance en agentworkflow ondersteunt.

  • My eXp app fungeert als het centrale toegangspunt voor bedrijfsgereedschappen, dashboards, middelen en productie en revenue share tracking
  • eXp World fungeert als het virtuele kantoor van het bedrijf, waardoor agenten toegang krijgen tot live ondersteuning, makelaars, training, samenwerking en individuele virtuele kantoorruimte
  • CRM-keuze omvat drie ondersteunde opties: BoldTrail, Lofty of Cloze; agenten kunnen ook andere systemen gebruiken voor hun eigen kosten
  • IDX-websites zijn beschikbaar via BoldTrail of Lofty
  • SkySlope behandelt transactiemanagement en naleving via een gecentraliseerd cloudgebaseerd systeem met broker routing en staatsspecifieke vereisten
  • Sisu ondersteunt teamproductie-tracking
  • MIRA AI biedt 24/7 AI-agent antwoorden
  • Canva Pro bevat lijst templates, branding tools en sociale media assets
  • AI-driven workflow-automatisaties helpen agentsprocessen te ondersteunen, gekoppeld aan het beperken van de status
  • Referral tools ondersteunen cross-state en internationale bedrijven
  • My Link My Lead is de eigen lead tool van eXp, waarmee agenten zoekopdrachten kunnen maken en alle leads kunnen bewaren, ongeacht of ze ze direct werken of verwijderen
  • eXp Hub ondersteunt interne communicatie

Fathom Realty

  • Fathom technologieplatform - intelliAgent voor transactiemanagement
  • CRM tools beschikbaar
  • Marketingtools en sjablonen
  • Agent websites beschikbaar

Public Company Structure and Stock Pathways

eXp Realty

eXp Realty is een dochteronderneming van eXp World Holdings, die op de NASDAQ handelt als AGNT. De bestandswegen van agenten zijn:

  • Equity awards voor het voldoen aan jaarlijkse productie benchmarks
  • Equity award voor de eerste gesloten transactie van gesponsorde agenten
  • ICON Agentenprogramma - Agenten die voldoen aan de productie- en culturele benchmarks van ICON ontvangen een $16,000 aandeelprijs
  • Agent Equity Program - agenten kunnen ervoor kiezen om een deel van hun commissie in voorraad te ontvangen met een korting

Tijdens het onderzoek naar de winstgevendheid van cross-brokerage in 20 kwartalen heeft eXp winstgevende resultaten behaald in 15 van de 20 kwartalen (75%) en was het de enige netto-positieve brokerage onder de acht beoordeelde overheidsbeursmakelaars, waardoor de periode eindigde met een cumulatieve netto EPS van +$0.66 per aandeel.

Fathom Realty

Fathom Holdings is beursgenoteerd op de NASDAQ (FTHM). Echter, Fathom biedt geen agent aandelen prijzen, een ICON-equivalent programma, of een productie-gebaseerd eigen vermogen programma. Over de 20 kwartalen die van 2020 tot en met 2025 zijn beoordeeld, heeft Fathom 1 winstgevend kwartaal en een cumulatieve netto-EPS van -$5.28 per aandeel gemeld, waardoor het netnegatief bleef gedurende de volledige beoordelingsperiode.

Afdelingen en verticales

eXp Realty
eXp World Holdings exploiteert meerdere divisies die beschikbaar zijn voor eXp Realty-agenten. eXp Luxury bedient het luxe residentiële segment met een merkwaarde marketing- en verwijzingsinfrastructuur. eXp Commercial omvat commerciële vastgoedtransacties. Andere gespecialiseerde divisies zijn Sports & Entertainment, Land & Ranch en New Homes. eXp Referral Division biedt referral agents aan om te werken met verminderde agentkosten. eXp Mortgage biedt aangesloten hypotheekdiensten. eXp Title verzorgt titeldiensten. eXp Affiliates beheert partnerrelaties en integratie. SUCCESS Enterprises, waaronder SUCCESS Magazine, SUCCESS Coaching en aanverwante eigenschappen, opereert onder eXp World Holdings. Het makelaarschap is actief op meerdere internationale markten en biedt grensoverschrijdende verwijzingen en transacties.

Fathom Realty
Fathom Holdings exploiteert Fathom Realty als onderdeel van een breder vastgoeddienstenplatform dat hypotheek-, titel- en SaaS-bedrijven omvat. Huidige bedrijfsmaterialen identificeren gerelateerde merken en bedrijfslijnen, waaronder Encompass Lending, Verus Title, intelliAgent en Real Results; recente indiening en beleggersmaterialen verwijzen ook naar Cornerstone, terwijl Fathom eerder Dagley Insurance in 2024 heeft afgekeurd en de LiveBy-activa eind 2025

heeft verkocht.

Wat vragen agenten ook

Is het eXp Realty beter dan Fathom?

De vergelijking hangt af van de prioriteiten van een agent. Fathom biedt twee commissieplannen met plan-specifieke caps en vergoedingen. eXp exploiteert een enkel gestandaardiseerd plan met een $16,000 cap, zeven-tier revenue share en agent equity-programma's. De keuze weerspiegelt de operationele voorkeuren en de verwachte deelneming aan het programma.

Is eXp de beste makelaar voor het opbouwen van passief inkomen?

eXp exploiteert een zevenniveaus revenue share-programma dat wordt gefinancierd door de bedrijfsdollar op niet-gelimiteerde transacties, met een distributie van meer dan $170 miljoen in 2024 en $889 miljoen cumulatief sinds 2015. Het inkomstendeel is een deelnemingsgebaseerd programma; de werkelijke bedragen zijn afhankelijk van de sponsoringsactiviteit en de limiettarieven.

Wat zijn de belangrijkste verschillen tussen eXp en Fathom?

eXp gebruikt één gestandaardiseerd agentplan, 80/20 met een $16,000 cap, plus een zeven-tier revenue share-programma en agent equity-programma's. Fathom gebruikt momenteel twee hoofdplannen, Edge en Elevate. Edge is een 7% gespleten plan met een $9,000 cap, terwijl Elevate een 20% gespleten plan is zonder gepubliceerd jaarlijkse cap op de huidige officiële planpagina van Fathom. Fathom toont ook een vijfniveaus revenue share-structuur op zijn huidige planmaterialen

Waarom is dit belangrijk

Brokerage vergelijkingsgegevens bieden een structurele basis voor de evaluatie van welke planstructuur, kostenarchitectuur en programma-eligibiliteit het langetermijnplan van een agent ondersteunen. Bij eXp Realty ontvangen alle agenten hetzelfde kernmakelaarsplatform, inclusief naleving, compensatie en toegang tot bedrijfsonderdelen. Het verschil is dat het -sponsor-ecosysteem een agent aanlijnt met.

De sponsor en agent selecteert de vormen waartoe ze toegang hebben tot hulpmiddelen, trainings- en attractiesystemen, met inbegrip van middelen voor het vergelijken van eXp's single-plan model met Fathom's multi-plan model. De agenten moeten de structuur van het plan en de langetermijnparticipatie bij het programma samen met de kosten uit de zak overwegen.

Fathom Realty Commissie Split bij een Glance

Fathom Realty agenten kiezen tussen twee commissie plannen. Dit is hoe elk van hen zich opstapt ten opzichte van de gestandaardiseerde 80/20-verdeling van eXp, met behulp van cijfers die reeds in het bovenstaande gedeelte over de Commissie en de tariefstructuur zijn beschreven.

Plan

Gesplit

Jaarlijkse cap

Maandelijkse vergoeding

Effectief net naar agent bij $250K GCI

eXp Realty

80/20

$16,000

$85

~92.6%

Fathom Edge

93/7

$9,000

$75

~93.2%

Fathom Elevate

80/20

Geen jaarlijkse maximum

$75

~76.8%

De effectieve netto-to-agent cijfers zijn afgeleid van de in dit artikel behandelde voorbeelden van de totale kosten en omvatten maandelijkse vergoedingen, E&O en vergoedingen per transactie, niet alleen het vermelde commissiepercentage.

Wat betaalt een gematigd producerende agent: $100,000 GCI Voorbeeld

Het bovenstaande voorbeeld van $250,000 GCI weerspiegelt een hoogproductieve stof. Hier is dezelfde wiskunde bij $100,000 in jaarlijkse bruto commissie inkomsten over 10 transacties, een meer typisch uitgangspunt voor agenten vergelijking splits.

eXp Realty

  • Vergoeding voor makelaars (20% van de GCI van $100,000 zou $20,000, zijn, maar het jaarlijkse maximum van $16,000 geldt eerst): $16,000
  • Maandelijkse vergoedingen ($85 x 12): $1,020
  • Ttransactie Broker Review kosten ($25 x 10): $250
  • E&O ($60 x 10 transacties, onder het jaarlijkse maximum van $750): $600
  • Total kosten: $17,870
  • Net aan agent: $82,130 (82.1%)

Fathom Edge Plan

  • Vergoeding voor makelaars (7% van de $100,000 GCI, onder de $9,000 maximum): $7,000
  • Maandelijkse vergoedingen ($75 x 12): $900
  • E&O ($35 x 10): $350
  • Klantenservicevergoeding ($250 x 10): $2,500
  • TTotal kosten: $10,750
  • Net aan agent: $89,250 (89.3%)

Fathom Elevate Plan

  • Commissie op makelaars (20% van de GCI van $100,000, geen jaarlijkse maximum geldt): $20,000
  • Maandelijkse vergoedingen ($75 x 12): $900
  • E&O ($35 x 10): $350
  • Klantenservicevergoeding ($250 x 10): $2,500
  • TTotal kosten: $23,750
  • Net aan agent: $76,250 (76.3%)

Bij $100,000 GCI, Fathom Edge kost het minst in dit voorbeeld (ongeveer $10,750), gevolgd door: eXp Realty (ongeveer $17,870), met Fathom Elevate de duurste van de drie (ongeveer $23,750) omdat de verdeling van 20% geen jaarlijkse maximum heeft.

Fathom Realty Revenue Shares Level Requirements

Fathom's revenue share betaalt 20% van de gedeelde inkomsten op elk van de vijf niveaus, gebaseerd op agenten die worden gesponsord in het kader van de Edge-planstructuur. In tegenstelling tot de eerste drie niveaus die eXp automatisch ontgrendelt, heeft Fathom een groeiend aantal actieve Level 1-agenten nodig om de diepere niveaus te bereiken:

Niveau

Verplichting om te ontsluiten

Gezamenlijke inkomsten

Level 1

Automatic

20%

Level 2

Automatic

20%

Level 3

4 actieve agents van niveau 1

20%

Level 4

8 actieve agents van niveau 1

20%

Level 5

12 actieve agents van niveau 1

20%

Fathom vereist ook dat ten minste 4 actieve agents van niveau 1 de in aanmerking komende kwalificaties voor de hogere niveaus behouden en dat de ingehuurde agents binnen de voorgaande zes maanden ten minste één verkoop hebben gesloten, berekend op maandelijkse basis, zodat hun productie tot revenue share kan worden geteld. Agenten moeten de huidige revenue share-voorwaarden rechtstreeks bij Fathom bevestigen, aangezien deze cijfers onderhevig zijn aan verandering.

Fathom onroerend goed Commissie Split: Voordelen en nadelen

Pros

  • Fathom Edge's 7% split en $9,000 cap zijn lager dan veel traditionele brokerage split en caps
  • Geen franchise- of royaltyvergoedingen bovenop de vermelde split
  • Two planopties laten een agent kiezen voor een lagere split met lagere ondersteuning (Edge) of een platte split van 20% met meer concierge-niveau diensten (Elevate)

Cons

  • Elevate's 20% split heeft geen jaarlijkse cap, dus de makelaarkosten blijven stijgen met de productie in plaats van te stoppen zoals eXp's $16,000 cap
  • Per verkoopkosten en E&O worden afzonderlijk samengesteld van het opgegeven gescheiden percentage op beide plannen
  • Inkomst aandeel vereist actief sponsoren en onderhoud van minimaal 4 Level 1 agenten om de diepere, hogere waarde niveaus te bereiken
  • Geen eigen vermogen van agenten of aandeelhoudingsprogramma vergelijkbaar met het ICON-agentenprogramma of het eigen vermogen van agenten van eXp

Bottom Line

De commissieverdeling van

Fathom Realty is niet het volledige kostenbeeld. Edge's 7% splitsing en $9,000 cap post een lagere effectieve kosten dan eXp op gematigde productie niveaus in de voorbeelden van dit artikel, maar de onbeperkte 20% splitsing van Elevate wordt de duurste van de drie opties naarmate de productie groeit. Agenten die "Fathom Realty-commissie split" evalueren, moeten de effectieve kosten na vergoedingen vergelijken, niet alleen het hoofdpercentage, en dat afwegen tegen eXp's zeven niveaus revenue share en agent equity pathways, die Fathom momenteel niet biedt.

Meestal gestelde vragen

Is het eXp Realty beter dan Fathom voor nieuwe agenten?

eXp vereist mentorschap voor agenten die onder de regels van het mentorprogramma vallen, waardoor de commissiewinst tijdelijk gedurende die periode kan worden verminderd. eXp biedt ook een groot aantal live trainingen via eXp University en gerelateerde programma's. De huidige materialen van Fathom benadrukken de Fathom Academy, live webinars, on-demand cursussen en lokale en persoonlijke trainingsmiddelen. Agenten moeten alle huidige begeleidingsvereisten bevestigen.

Heeft Fathom revenue share?

Fathom presenteert momenteel een 5-niveau revenue share-programma dat gekoppeld is aan zijn Edge- en Elevate-plannen. De huidige openbare gegevens tonen 20% / 20% / 20% / 20% / 20% van de in aanmerking komende inkomsten voorafgaand aan de cap, met vereisten voor het ontgrendelen van niveaus 3 tot en met 5. eXp's revenue share is een programma van zeven niveaus beschikbaar voor elke eXp agent, met $889 miljoen in cumulatieve uitbetalingen sinds 2015.

Wat zijn de transactiekosten van Fathom?

Het huidige Edge-plan van

Fathom gebruikt een 7% verdeeld op een jaarlijkse maximum van $9,000, dan $165 per transactie na de maximum. Het huidige planmateriaal toont ook een $75 maandelijkse vergoeding, een $35 E&O-vergoeding per verkoop, een $250 klantenservicevergoeding per verkoop en een $350 minimale transactievergoeding

Kun je aandelen verdienen bij Fathom?

Fathom Holdings is openbaar beursgenoteerd, maar de actuele agentgerichte materialen van Fathom die hier worden beoordeeld, tonen geen agentvoorraad of productie-gebaseerd eigen vermogenprogramma dat vergelijkbaar is met eXp's. Agenten die Fathom aandelen willen, kopen het meestal via de openbare markt.

Welke makelaar heeft betere technologie - eXp of Fathom?

eXp en Fathom bieden beide cloudgebaseerde technologie stacks, maar ze zijn anders gestructureerd. eXp benadrukt zijn virtuele kantooromgeving, live-training-ecosysteem en makelaarswijde platformtools die CRM van keuze, transactiemanagement, marketingcentrum en meer omvatten. Fathom richt zijn platform op intelliAgent, waaronder CRM, transactiemanagement, aanpasbare IDX-aangedreven websites, marketingautomatisering en een marketingcentrum.

Wat is de commissie van Fathom Realty?

Fathom Realty biedt twee plannen. Edge vraagt een verdeling van 7% tot een jaarlijkse maximum van $9,000, waarna een vaste $165 vergoeding per transactie van toepassing is. Elevate vraagt een platte verdeling van 20% zonder jaarlijkse maximum, in ruil voor extra ondersteuning op conciërgeniveau. Beide plannen dragen ook een $75 maandelijkse vergoeding, een $35 E&O-vergoeding per verkoop en een $250 klantenservicevergoeding per verkoop.

Heeft Fathom Realty een commissie cap zoals eXp Realty?

Het

Fathom's Edge plan heeft een jaarlijkse maxima van $9,000. Het Elevate-plan van Fathom heeft geen jaarlijkse maximum, wat betekent dat de 20%-splitsing op elke transactie het hele jaar door gaat. eXp Realty's maximum is $16,000, waarna agenten 100% commission houden voor de rest van hun jubileumjaar.

Hoe doet Fathom Realty's revenue share vergelijken met eXp Realty Wat is dat?

Fathom betaalt 20% gedeelde inkomsten op elk van de vijf niveaus, waarbij niveaus 3 tot 5 respectievelijk 4, 8 en 12 actieve agents van niveau 1 moeten ontgrendelen. eXp Realty een programma van zeven niveaus, dat wordt gefinancierd door $8,000 per jaar per beperkende agent in de sponsoringboom van een agent, met de eerste drie lagen automatisch ontgrendeld.

Is Fathom Edge of Fathom Elevate goedkoper voor een hoogproducent agent?

In het $250,000 GCI-voorbeeld van dit artikel kostte Fathom Edge ongeveer $17,025 totaal (93,2% netto aan de agent) tegen Fathom Elevate op ongeveer $58,025 totaal (76,8% netto), omdat de split van 20% van Elevate geen maximum heeft terwijl de split van 7% van Edge ophoudt te accumuleren op $9,000.

Biedt Fathom Realty aandelen of aandelen aan agenten als eXp Realty?

No. Fathom Holdings verhandelt publiekelijk op de NASDAQ als FTHM, maar Fathom biedt geen agent aandelen award-programma, een ICON-equivalent productiebonus of een kortingsprogramma voor aandelen aankoop. eXp Realty biedt alle drie via zijn ICON Agent Program en Agent Equity Program.

eXp Realty vs Fathom Realty: Structurele vergelijking
Uitgelichte afbeeldingeXp Realty vs Fathom Realty: Structurele vergelijkingCredit: Smart Agent Alliance
Karrie Hill

Geschreven door

Karrie Hill

Medeoprichter, Smart Agent Alliance

Gelicentieerd makelaar - licentie #02160215 (CA) - Werkzaam via eXp Realty

UC Berkeley Law afgestudeerd en eXp gecertificeerde mentor. Ze verdiende $130,000 in haar eerste jaar in onroerend goed, elke dollar van leidingen van haar YouTube-kanaal.

Volledige bio

Denk je erover om naar eXp Realty te gaan?Sluit je aan bij eXp via Smart Agent Allianceofbekijk de walkthrough van 18 minuten

Blijf vergelijken

Meer vergelijkingen van makelaarskantoren